Led Yüksek Tavan Fabrika Aydınlatma

Led High Bay Yüksek Tavan Fabrika Aydınlatma

Opvision led high bay yüksek tavan aydınlatma armatürleri genellikle fabrika, depo, hangar ve üretim tesislerinde endüstri aydınlatma ve iş güvenliği ile çalışanların verimliliği açısından homojen aydınlık için tercih edilir. Led high bay fabrika aydınlatma armatürü 5 metre ve daha yüksek tavanlı mekanlarda endüstri aydınlatma çözümleri için kullanılır. Led high bay armatüründe kullanılan reflektör ve cam lens sayesinde ışık kaynağından zemine kadar ışık şiddetinde azalma olmaz ve homojen bir şekilde ulaşır. Led high bay yüksek tavan aydınlatma armatürlerinin gövdesi alüminyumdan oluşur, bu sayede led üstünde oluşan sıcaklık hızlıca transfer edilerek daha uzun ömürlü olması sağlanır.

Opvision led high bay yüksek tavan aydınlatma armatürlerinde kullanılan orjinal Samsung led ile daha uzun ömürlü ve tam güçtedir. Ürünlerde kullandığımız Meanwell driver sayesinde tam performans ve maximum enerji tasarrufu elde edilirken minimum bakım gideri sağlanır. Klasik yüksek tavan aydınlatmasına göre %60 enerji tasarrufu elde edilir. Böylelikle işletmeler led yatırım maliyetini kıssa dönemde geri kazanır.

Profesyonel bir led high bay yüksek tavan, depo, hangar ve fabrika gibi endüstri aydınlatma tercih ederken kullanılan malzemeler çok önemlidir. Opvision led high bay fabrika, depo, hangar yüksek tavan armatür üretimimizde en son teknoloji ve uluslararası standartlara uygun üretim yapılmaktadır.