30W Led Linear Aydınlatma

30W Led Linear Aydınlatma

Opvision 30W led linear aydınlatma, Osram led chiplerin baskılı karta seri led dizilmesidir. Isı transferine yardımcı olması nedeniyle alüminyum karta koruma devreleri ile birlikte projenize uygun metrede kaç watt ve ne kadar lümen ihtiyacına göre led seçimi yapılarak dizilmesiyle oluşur. Led linear aydınlatma armatürleri florasan aydınlatmaya göre daha performanslı ve homojen bir aydınlatma sağlar. 30 watt led linear aydınlatma florasan gibi ateşleme özelliği olmadığı için direk yanar, dolayısıyla her türlü makan ve yapıda rahatlıkla kullanılır. Led linear aydınlatma istenilen metrajda üretilerek kullanılacak yapı veya mekana daha estetiksel ve bir mimari görünüş elde edilir.

 

 

Orjinal Osram Led dizilerek tam performansla çalışır. 30 watt/metre ve yüksek lümen ile maximum ışık şiddeti elde edilir. Alüminyum gövde ile hızlı ısı transferi sağlanır.
İç ve dış yapı aydınlatmalarında görsel estetik ve farkındalık için kullanılan linear aydınlatma uzun ömürlü olmaları nedeniyle tercih sebebidir.
Meanwell driver ile maximum güçte çalışken maximum enerji tasarrufu sağlar. İşletme bakım maliyeti minimum olur.

30W Led Linear Aydınlatma Teknik Özellikleri

Model No

Watt/Metre

Chip

Lümen/Metre

Lens

Volt

IP

OPV30W-L

30W

Osram

370

120

12 – 24V DC

IP20