60W Led Sokak Aydınlatma

60W Led Sokak Cadde ve Yol Aydınlatma

Opvision 60W led sokak ve cadde aydınlatma ürünlerinde kullandığımız orjinal 60 watt Samsung led chipinin ömrü ortalama olarak 50.000 saattir. 60W led sokak cadde ve yol aydınlatma armatürlerinin üretiminde kullanılan yüksek kaliteli ürünlerden dolayı uzun ömürlü olmaları sebebiyle 60 watt led sokak aydınlatma armatürlerinde işletme ve bakım giderleri yok denecek kadar azdır. Watt başına gerçek 110 lümen ışıkk verirken, 250W sodyum buharlı armatür yerine  80W led aydınlatma kullanılarak aynı ışık şiddeti elde edilir. Böylelikle %60 enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Opvision 60W led sokak ve yol aydınlatma armatürlerinde kullandığımız Meanwell led driver sayesinde led aydınlatma armatürleri tam performansında çalışır ve enerji tasarrufunda maximum katkı sağlar. Opvision 60W led sokak aydınlatma armatürlerinde ise tüm hava koşullarında yanar yanmaz tam performansla çalışır. 60W Led sokak ve yol aydınlatma armatürleri homejen şekilde ortama ışık verip istenilen aydınlanmayı sağlar. Aluminyum enjeksiyon kasası ile tüm hava şartlarına dayanaklı ve IP65 standartındadır.

 Orjinal Samsung Led tam performansla çalışır. Watt başına 110 lümen ile maximum ışık şiddeti üretir. Alüminyum enjeksiyon gövde sayesinde hizlı ısı transferi sağlanır.
Reflektör ve Lens yardımıyla yüksek aydınlatma direğinden ışık şiddeti zemine kadar aynı ve homojen yayılır. Geniş açı lens ile direkler arasında karanlık nokta bırakmaz
Meanwell driver ile maximum güçte çalışken maximum enerji tasarrufu sağlar. İşletme bakım maliyeti minimum olur.

60W Led Sokak Aydınlatma Teknik Özellikleri

Model No

Watt

Chip

Lümen

Lens

Volt

IP

OPV60W-S

60W

Samsung

6600

90

220V AC

IP65