400W Led Projektör Aydınlatma

400W Led Projektör Çevre ve Saha Aydınlatma

Opvision 400W Led Projektör çevre ve halı saha aydınlatma armatürlerinin üretiminde kullanılan orjinal 400W Samsung Led çipi kullanım ömrü ortalama olarak 50.000 saattir. Uzun ömürlü olmaları sebebiyle led projektör aydınlatma armatürler işletme ve bakım giderleri yok denecek kadar azdır. Opvision 400 watt led projektörlerde kullanılan Meanwell led drive ile elektrikten maximum tasarruf sağlanmış olur. Watt başına 110 lümen ışık şiddeti elde edilirken, enerji tasarrufu maximumda olur. Opvision 400W led projektör saha ve çevre aydınlatma armatür imalatında kullandığımız lens sayesinde açık alanda ışık şiddetini 50-60 metreye kadar yayılır. Bu sayede geniş sahalarda, meydan aydınlatmasında, otopark aydınlatmalarında tercih edilmektedir. IP67 standartında, suya ve dış ortam şartlarına dayanıklı saf alüminyum kasası ile çok daha güvenlidir.

Opvision 400W Led Projektör çevre ve saha aydınlatma armatürlerinin üretiminde kullandığımız yüksek kaliteli ürünler sayesinde uzun ömürlü ve yüksek performans ile hizmet eder. 

 Orjinal Samsung Led tam performansla çalışır. Watt başına 110 lümen ile maximum ışık şiddeti üretir. Alüminyum enjeksiyon gövde sayesinde hizlı ısı transferi sağlanır.
Reflektör ve Lens yardımıyla yüksek aydınlatma direğinden ışık şiddeti zemine kadar aynı ve homojen yayılır. Geniş açı lens ile direkler arasında karanlık nokta bırakmaz
Meanwell driver ile maximum güçte çalışken maximum enerji tasarrufu sağlar. İşletme bakım maliyeti minimum olur.

400W Led Projektör Aydınlatma Teknik Özellikleri

Model No

Watt

Chip

Lümen

Lens

Volt

IP

OPV400W-P

400W

Samsung

44000

60-120

220V AC

IP67