80W Led Kanopi Aydınlatma

80W Led Kanopi Benzinlik Aydınlatma

Kanopi benzinlik aydınlatması benzin istasyonlarında yerden 5 metre yüksekliğe sahip olan istasyon tavanlarında gömme metal halide lambalar olarak kullanılır. Bu ürünler yüksek güçte ışık vermesine rağmen çok fazla enerji tüketimine sebep olurlar ve yanar yanmaz tam performansında ışık veremeyen bu armatürler yaydıkları yüksek ısıdan dolayı kanopi tavanın da zamanla zarar görmesine sebep olurlar ve kullanım ömürleri ortalama 8000 saat gibi düşük bir süredir.

Opvision 80 watt led kanopi benzinlik aydınlatma armatürlerde ise düşük enerji tüketimi yanı sıra tavan yüksekliğinin 5 metre olmasından dolayı ışık yoğunluk kaybı olmaz. 80W led kanopi benzinlik aydınlatma armatüründe kullanılan lens ile ışık şiddeti zemine kadar yoğun gelir. Opvision 80 watt Led kanopi benzinlik armatürlerde kullanılan orijinal Samsung led çevreye ısı yaymaz. Opvision led kanopi benzinlik armatürleri yanar yanmaz tam performansta çalışır, istenilen ışık şiddetine göre üretilir ve 50.000 saatlik kullanım süresinin yanında minumum bakım maliyeti ve %50-60’a varan maximum enerji tasarrufunu Meanwell driver ile sağlar.

 Orjinal Samsung Led tam performansla çalışır. Watt başına 110 lümen ile maximum ışık şiddeti üretir. Alüminyum enjeksiyon gövde sayesinde hizlı ısı transferi sağlanır.
Lens yardımıyla ışık şiddeti kanopi tavanından zemine kadar aynı yoğunlukta ve homojen yayılır. Geniş açı lens ile armatürler arasında karanlık nokta bırakmaz
Meanwell driver ile maximum güçte çalışken maximum enerji tasarrufu sağlar. İşletme bakım maliyeti minimum olur.

80W Led Kanopi Benzinlik Teknik Özellikleri

Model No

Watt

Chip

Lümen

Lens

Volt

IP

OPV80W-K

80W

Samsung

8800

60-120

220V AC

IP65