70W Led Sokak Aydınlatma

70W Led Sokak Cadde ve Yol Aydınlatma

Opvision 70W led sokak ve cadde aydınlatma ürünlerinde kullandığımız orjinal 70 watt Samsung led chipinin ömrü ortalama olarak 50.000 saattir. 70W led sokak cadde ve yol aydınlatma armatürlerinin üretiminde kullanılan yüksek kaliteli ürünlerden dolayı uzun ömürlü olmaları sebebiyle 70 watt led sokak aydınlatma armatürlerinde işletme ve bakım giderleri yok denecek kadar azdır. Watt başına gerçek 110 lümen ışıkk verirken, 250W sodyum buharlı armatür yerine  80W led aydınlatma kullanılarak aynı ışık şiddeti elde edilir. Böylelikle %60 enerji tasarrufu sağlanmış olur.

Opvision 70W led sokak ve yol aydınlatma armatürlerinde kullandığımız Meanwell led driver sayesinde led aydınlatma armatürleri tam performansında çalışır ve enerji tasarrufunda maximum katkı sağlar. Opvision 70W led sokak aydınlatma armatürlerinde ise tüm hava koşullarında yanar yanmaz tam performansla çalışır. 70W Led sokak ve yol aydınlatma armatürleri homejen şekilde ortama ışık verip istenilen aydınlanmayı sağlar. Aluminyum enjeksiyon kasası ile tüm hava şartlarına dayanaklı ve IP65 standartındadır.

 Orjinal Samsung Led tam performansla çalışır. Watt başına 110 lümen ile maximum ışık şiddeti üretir. Alüminyum enjeksiyon gövde sayesinde hizlı ısı transferi sağlanır.
Reflektör ve Lens yardımıyla yüksek aydınlatma direğinden ışık şiddeti zemine kadar aynı ve homojen yayılır. Geniş açı lens ile direkler arasında karanlık nokta bırakmaz
Meanwell driver ile maximum güçte çalışken maximum enerji tasarrufu sağlar. İşletme bakım maliyeti minimum olur.

70W Led Sokak Aydınlatma Teknik Özellikleri

Model No

Watt

Chip

Lümen

Lens

Volt

IP

OPV70W-S

70W

Samsung

7700

90

220V AC

IP65