40W Led Duvar Boyama

40W Led Duvar Boyama Aydınlatma

Günümüzde bina dış cephe aydınlatmalarında yüksek verimlilik, düşük akım ve tasarruf sağlayan led duvar boyama wallwasher armatürleri kullanılmaktadır. Aydınlatmak istediğiniz cephe ölçüsünde üretimi yapılan Opvision 40W led wallwasher duvar boyama armatürleri ile mekanınızı beyaz, günışığı, kırmızı, yeşil, mavi, amber renk seçenekleriyle profesyonelce aydınlatarak daha estetiksel ve daha güzel bir mimariye sahip olursunuz.

Projelerinizde, sizlere daha profesyonel çözümler sunarken, led wallwasher boyama armatürlerini kulanarak %60’e varan enerji tasarrufu, 50.000 saatlik kulanım süresi ile bakım ve değişim masraflarından da tasarruf etmiş olursunuz. Opvision 40 watt led wallwasher armatürlerde kullandığımız kaliteli lens ile kullanıma başladıktan sonra ışık renginde ve şiddetinde değişme olmaz. Lens sayesinde ışık şiddetini 25 – 30 metre yüksekliğe homojen bir şekilde ulaştırırız. Tüm renkleri içeren ve renk animasyonlu istekler için RGB led duvar wallwasher yada DMX led duvar boyama wallwasher armatürlerini tercih etmelisiniz.

Tüm armatürlerimiz dış hava şartlarına uygundur. Led duvar boyama wallwasher armatür içinde sıcaklık farkından dolayı oluşabilecek rutubete karşı özel tapa kullanılır. Opvision 40W led duvar boyama armatürlerimiz saf alüminyumdan imal edilmiş ve IP65 standartındadır.

 Amerikan Bridgelux Led kullanımı ile  tam performansla çalışır. Watt başına yüksek lümen ile maximum ışık şiddeti üretir. Alüminyum enjeksiyon gövde sayesinde hizlı ısı transferi sağlanır.

Lens yardımıyla 25-30 metre yüksekliği aydınlatma imkanı. Işık şiddeti zeminden yukarıya kadar homojen yayılır. Işık şiddetinde zaman içinde azalma olmaz.

Tüm hava şartlarına uygun üretilir. Gövde içinde rutubet olmaması için özel tapa kullanılır.